Improwizacja Tańca i Świadomość Ciała. Fokus: Ciało


06-07.07.2009
tytuł:
Improwizacja Tańca i Symbolika Ciała. Fokus: Ciało
pedagog: Beata Marecka-Zehetbauer
Polska
kwalifikacja: 10 h
10 h

improwizacja tańca
świadomość ciała
program:
Ruch - Kreatywne oparte na przepływie podróże ciała, inspirowane niezliczonymi formami ruchu, mającymi źródło w naturze i ewolucji człowieka, takich jak płynny ruch wody czy ruch węża. Eksperymentowanie z bogactwem ruchu w jego najróżniejszych odmianach. Doświadczenie stymulowanej zabawą siły ciążenia i równowagi ciała. Eksperymentowanie z różnorodną skalą napięć w ciele, praca nad optymalnym napięciem w przypadku hipertonii lub hipotonii. Anatomia i świadomość budowy ciała jako inspiracja w improwizacji tańca. Wykorzystanie obrazów mentalnych w tańcu i pracy z ciałem. Różnorodne, nieustannie zmieniające się sekwencje ruchowe, pobudzające witalność i stymulujące układ nerwowy. Techniki relaksacyjne, masaż.

Oddech - Eksperymentowanie z różnymi - od subtelnych po bardzo dynamiczne - sekwencjami oddechowymi, jako droga do niezależnego wolnego ruchu, często ograniczonej fali przepływu oddechu i poszerzania wewnętrznej przestrzeni dla doznawanych emocji i fizycznych odczuć ciała.

Dźwięk - Fale dźwiękowe, rozprzestrzeniające się w wewnętrznych płynach organizmu. Dźwięki przenikające strukturę kostną, aż do wewnętrznych płynów tkanki, delikatnie stymulujące kości, miękką tkankę łączną i wewnętrzne organy.

Odczuwanie - Subtelna percepcja fizycznych odczuć, prowadząca do bezpośredniego cielesnego doświadczenia - wprost, w ciszy i łączności ze sobą. Każdej myśli, emocji i wyobrażeniu towarzyszą cielesne odczucia, będące bogatym źródłem zmysłowych informacji i wsparciem w rozwiązywaniu .wewnętrznych pytań.

On zithromax 500 mg that comparison internet page, you'll be able to get the best array of superior quality medicine provided by best pharmacies we determined for yourself.

Number of propecia for sale this package is you takes it for that month to discover how well you tolerate it again.

Naprimr may use pharmacies that many of us order levitra promote zdse on this subject internet page.